Про нас - онлайн документ-сервіс Е-Послуга

Онлайн документ-сервіс Е-Послуга - це новий сервіс з надання послуг у сфері: перекладів, страхування, бронювання авіаквитків, юриспруденції, консалтингу, отримання різного роду документів, довідок, печаток, штампів в державних органах і міністерствах, таких як:

  • Міністерство закордонних справ України;
  • Міністерство юстиції України;
  • Міністерство внутрішніх справ України;
  • Міністерство освіти і науки України.

Сервіс Е-Послуга обслуговує своїх клієнтів тільки за допомогою інтернету (viber, skype, e-mail, whatsapp, telegram) і телекомунікаційного зв'язку (телефонія). Наші контакти тут. У нашому офісі, прийом клієнтів не відбувається. Тільки обробка отриманних заяв та телефонних дзвінків.

 

Мета нашого сервісу - це отримання українцями і гостями нашої країни, якісних послуг без витрачання особистого часу при поході в будь-які державні установи або офіси комерційних структур.

 

Робота онлайн документ-сервісу організована таким чином, що на отримання документів (наприклад: довідок про несудимість), проставлення штампа (печатки) Апостиль на документи, отримання документів різного формату на перекази приймаються виключно через форму онлайн-заявок, по телефону або по електронній пошті. Бронювання авіаквитків по Україні та світі здійснюється виключно за допомогою телефонії або онлайн-бронювання на сайті (в розробці).

 

Цінова політика нашого сервісу - кожен українець або гість нашої країни, зайшовши на сайт e-posluga.com.ua може здійснити замовлення необхідної йому послуги за доступною для нього ціною.

 

Команда онлайн документ-сервісу Е-Послуга прагне йти в ногу з часом, тому ми вдосконалюємо наш сервіс щодня.

 

Отримання і відправка готових документів здійснюється за допомогою кур'єрських служб. Якщо ж документи мають не паперовий формат, а електронний, тоді відправляємо зручним для Вас способом.

 

З повагою,

команда онлайн документ-сервісу Е-Послуга.

×
Бажаєте, залефонуємо Вам за 10 хвилин?
10:00